5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jak poznałem waszą matkę" (Fot. CBS)

"Jak poznałem waszą matkę" (Fot. CBS)

Craig Thomas opowiada o 200. odcinku "How I Met Your Mother" (spoilery). AMC zamawia dwa piloty seriali. "Dziewczyny" wyglądają na zmęczone na nowym plakacie. A oprócz tego "Sherlock" i mój tekst z "Polski The Times" już dostępny dla wszystkich.

1. Co w 200. odcinku "How I Met Your Mother"? W styczniu zobaczymy 200. odcinek "HIMYM", zatytułowany "How Your Mother Met Me", a w nim przede wszystkim bardzo dużo Cristin Milioti, która opowie historię z perspektywy Matki. Craig Thomas zapewnił, że Milioti jest fantastyczna w tym odcinku i że do końca serialu będziemy ją oglądać tak często, że aż będziemy mieli jej dość. "Ted będzie bardzo szczęśliwy na końcu serialu" - powiedział Thomas.

2. AMC zamawia dwa piloty. Stacja AMC zamówiła piloty dwóch seriali: "Knifeman" i "Galyntine". "Knifeman" to serial oparty na książce Wendy Moore "The Knife Man: Blood, Body Snatching And The Birth of Modern Surgery", opowiadającej o Johnie Hunterze. Rzecz dzieje się w XVIII-wiecznym Londynie, bohaterem jest czarujący, arogancki i łamiący zasady społeczne geniusz, który przekształca swoje szalone wizje w odkrycia medyczne. "Galyntine" to serial, w którym fantasy ma spotkać się z science fiction. Zobaczymy ludzkość po kataklizmie, którego efektem stał się zanik wszelkich form technologii.

3. Za kulisami "Sherlocka". Już wiemy, że "Sherlock" wraca 1 stycznia. Wielu materiałów promocyjnych na razie nie ma, więc zobaczcie dwa zdjęcia zza kulis.

4. Mój tekst z "Polski" już jest dostępny za darmo. 10 seriali, które warto teraz oglądać. Polecam się.

5. "Dziewczyny" na nowym plakacie. Serial wraca 12 stycznia, a oto nowy plakat promocyjny.