8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Glee" (Fot. FOX)

"Glee" (Fot. FOX)

"Ripper Street" skasowany. Powroty w 100. odcinku "Glee". Annaleigh Ashford w stałej obsadzie "Masters of Sex". A oprócz tego "House of Cards", "The Originals", "American Horror Story", "House of Lies", "Chirurdzy".

1. Powroty w 100. odcinku "Glee". Ryan Murphy zapowiedział na Twitterze powroty członków starej obsady "Glee" w 100. odcinku. Na pewno pojawią się w nim Harry Shum Jr., Mark Salling, Amber Riley i Heather Morris. Murphy napisał, że zaprosił wszystkich, ale nie wymienił z nazwiska Dianny Agron. Nie wiadomo więc, czy zobaczymy jeszcze w "Glee" Quinn.

2. "Ripper Street" skasowany. BBC skasowało po dwóch sezonach "Ripper Street" z powodu niskiej oglądalności.

3. Annaleigh Ashford w stałej obsadzie "Masters of Sex". Annaleigh Ashford, którą widzieliśmy na początku sezonu w roli prostytutki Betty, od 2. sezonu "Masters of Sex" dołącza do stałej obsady. Aktorka na co dzień gra na Broadwayu. Dla serialu zrezygnuje z grania w musicalu "Kinky Boots", za rolę w którym dostała nominację do Tony.

4. Plakat na 2. sezon "House of Cards". Premiera 14 lutego.

5. Elyse Levesque w "The Originals". Znana ze "Stargate" Elyse Levesque dostała rolę powracającą czarownicy Genevieve w "The Originals". Genevieve wróci do Nowego Orleanu, żeby załatwić dawne sprawy związane z Marcelem i Rebekah. Po raz pierwszy ją zobaczymy w 13. odcinku.

6. Lance Reddick w "American Horror Story". Znany z "Fringe" Lance Reddick pojawi się w "American Horror Story: Coven" jako Papa Legba, "szatan voodoo", który odegra ważną rolę w życiu Marie Laveau (Angela Bassett) i generalnie będzie ważną postacią w końcówce sezonu.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Chirurgów". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 10x12 - "Get Up, Stand Up".

8. Plakat na 3. sezon "House of Lies". Serial wraca 12 stycznia.