Które seriale do skasowania? Tabela Spoiler TV

Gdyby "Glee" nie miało już zamówienia na kolejny sezon, z obecnymi wynikami oglądalności należałoby do zagrożonych seriali. Co jeszcze nowego w rankingu Spoiler TV?

Zaczynamy jak zwykle od seriali znajdujących się na czerwonym tle, czyli najbardziej zagrożonych skasowaniem. W tym tygodniu to: "Betrayal", "Once Upon a Time in Wonderland", "Raising Hope", "Hostages", "Beauty and the Beast", "The Carrie Diaries", "Dads", "Sean Saves the World", "The Neighbors", "Trophy Wife", "The Mindy Project" i "The Michael J. Fox Show". Szanse na kolejny sezon w ich przypadku są bliskie zeru.

Na żółtym polu, czyli wśród seriali, które mogą zostać skasowane, znalazły się: "Dracula", "Nashville", "The Goldbergs", "Parenthood", "The Good Wife", "Super Fun Night", "Mentalista", "Mom", "Revolution", "The Tomorrow People" i "Brooklyn Nine-Nine". "Glee" również jest już w okolicach strefy spadkowej, ale serial ma zamówienie na 6. sezon, więc nic strasznego mu nie grozi.

Trzy nowości, które radzą sobie najlepiej, to w tym tygodniu "The Blacklist", "The Millers" i "Sleepy Hollow".

I jeszcze legenda: czarnym kolorem oznaczono skasowane produkcje, czerwonym te, które mają bardzo małe szanse na uratowanie się, żółtym te, które są zagrożone. Zielony to produkcje, które są bezpieczne (choć im wyżej, tym mniej bezpieczne), fioletowy – te, które zakończą się po obecnym sezonie, a niebieski – te, które mają już zamówiony kolejny sezon.

REKLAMA