5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Once Upon a Time" (Fot. ABC)

"Once Upon a Time" (Fot. ABC)

Rebecca Mader w tajemniczej roli w "Once Upon a Time". Sutton Foster w nowej komedii. Syfy zamawia "Dominion". A oprócz tego "Killer Women" i "Crisis".

1. Rebecca Mader w "Once Upon a Time". Znana z "Lost" Rebecca Mader dostała rolę ważnego czarnego charakteru w "Once Upon a Time". Twórcy nie zdradzają, co to będzie za postać. W "Once Upon a Time" obsadzono też Roszpunkę, zagra ją Alexandra Metz.

2. Syfy zamawia "Dominion". Stacja Syfy zamówiła 1. sezon serialu "Dominion", opartego na filmie "Legion". Akcja serialu przeniesie nas 25 lat w przyszłość, na Ziemię zniszczoną wojną ludzi z aniołami. Poznamy historię młodego żołnierza, który odkryje, że ma być zbawieniem dla ludzkości. W głównych rolach występują: Christopher Egan, Tom Wisdom, Roxanne McKee, Alan Dale, Anthony Stewart Head i Luke Allen-Gale. Producentem wykonawczym jest Scott Stewart, który współtworzył scenariusz pilota i go wyreżyserował.

3. Obsada "Crisis" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia promujące nowy serial NBC, "Crisis".

4. Sutton Foster w nowej komedii. Znana z "Bunheads" Sutton Foster dostała rolę w komedii "Younger" zamówionej przez TV Land. Zagra samotną matkę po 40-tce, której kariera się rozwija, po tym jak zaczyna udawać, że ma dwadzieścia parę lat. Twórcą serialu jest Darren Starr.

5. Plakat promujący "Killer Women".

REKLAMA