7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Orphan Black" (Fot. BBC America)

"Orphan Black" (Fot. BBC America)

Patrick J. Adams w "Orphan Black". Agnieszka Holland wyreżyseruje miniserial "Rosemary's Baby". "Dziewczyny" w Polsce dzień po USA. A oprócz tego "Glee", "Doktor Who", "Homeland", "Masters of Sex".

1. Patrick J. Adams w "Orphan Black". Patrick J. Adams, który gra jedną z głównych ról w "Suits", jest wielkim fanem "Orphan Black" i Tatiany Maslany. Teraz sam pojawi się w serialu o klonach, w roli Jessego, zwyczajnego faceta, którego życie się zmieni, po tym jak wkroczą w nie klony grane przez Tatianę.

2. Agnieszka Holland wyreżyseruje miniserial "Rosemary's Baby". NBC zamówiło 4-godzinny miniserial "Rosemary's Baby". Scenariusz napiszą Scott Abbott ("Introducing Dorothy Dandridge") i James Wong ("American Horror Story"), reżyserować będzie Agnieszka Holland.

3. Pierwszy singiel Lei Michele. Utwór nosi tytuł "Cannonball", więcej o płycie gwiazdy "Glee" poczytacie tutaj.

4. "Homeland" i "Masters of Sex" z najwyższą oglądalnością. Oba seriale stacji Showtime w niedzielę zanotowały najwyższą oglądalność w sezonie. "Homeland" - 2,1 mln, a "Masters of Sex" - 1,23 mln.

5. Megan Mullally w "Sean Saves the World". Fani "Will & Grace" mogą się cieszyć: Megan Mullally wpadnie do "Sean Saves the World", by zagrać siostrę głównego bohatera.

6. Świąteczny "Doktor Who" w Polsce 29 grudnia. A dokładnie - 29 grudnia o godz. 19:00 BBC Entertainment pokaże świąteczny odcinek "Doktora Who", w którym pożegnamy Matta Smitha.

7. "Dziewczyny" w Polsce dzień po USA. 13 stycznia o godz. 23:00 będzie miała miejsce polska premiera 3. sezonu "Dziewczyn". Mamy kilka nowych zdjęć od HBO.