10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Episodes" (Fot. Showtime)

"Episodes" (Fot. Showtime)

"Episodes" z 4. sezonem. Nominacje do Screen Actors Guild Awards. Aaron Paul i Will Arnett w serialu animowanym Netfliksa. Pierwsze zdjęcia z 2. sezonu "Vikings". A oprócz tego "Glee", "How I Met Your Mother", "Doktor Who", "Tyrant".

1. Nominacje do Screen Actors Guild Awards. Gildia Aktorów ogłosiła nominacje do swoich nagród. W tym roku najwięcej, bo aż cztery zgarnęło "Breaking Bad". "Mad Men" zostało całkowicie pominięte, podobnie "Orange Is the New Black" czy "The Good Wife". Pełna lista nominowanych tutaj.

2. "Episodes" z 4. sezonem. Niespodzianka: Showtime już zamówił 4. sezon "Episodes", który będzie liczył 9 odcinków. 3. sezon rusza 12 stycznia, oto plakat, który go promuje.

3. Jean-Ralphio wróci w "Parks and Recreation". Jean-Ralphio pojawi się w 100. odcinku "Parks & Rec". Jeśli jesteście zainteresowani okolicznościami powrotu, spoilery znajdziecie pod linkiem.

4. Ashley Williams znów w "How I Met Your Mother". Ashley Williams, czyli serialowa Victoria, raz jeszcze pojawi się w "HIMYM". Zobaczymy ją w odcinku 9x19, który zostanie wyemitowany w okolicach kwietnia.

5. Aaron Paul i Will Arnett w serialu animowanym Netfliksa. Aaron Paul i Will Arnett podłożą głosy w nowym serialu animowanym Netfliksa, "BoJack Horseman", opowiadającym o koniu, który kiedyś był gwiazdą. Arnett wcieli się w głównego bohatera.

6. Pierwsze zdjęcia z 2. sezonu "Vikings". Wikingowie wracają w lutym z 2. sezonem. Jeszcze jedno zdjęcie promocyjne, na którym są rozebrani panowie, znajdziecie tutaj.

7. Nowe zdjęcia z "Czasu Doktora". BBC America wypuściła serię nowych zdjęć ze świątecznego odcinka "Doktora Who", czyli "The Time of the Doctor".

8. "S.H.I.E.L.D." z dużym spadkiem oglądalności. 6,11 mln/2,1 - tak fatalną oglądalność miał wtorkowy odcinek "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.". To najgorszy wynik tego serialu od początku emisji.

9. Skylar Astin w "Glee". Skylar Astin pojawi się w "Glee" w roli Jean-Baptiste'a, lidera Throat Explosion, chóru, z którym New Directions będzie rywalizować podczas Nationals. Odcinek z nim zobaczymy w marcu.

10. FX zamawia "Tyrant". FX zamówiło 1. sezon serialu "Tyrant", którego twórcami są Howard Gordon i Gideon Raff ("Homeland"). Bohaterami będą członkowie rodziny mieszkającej i pracującej na Bliskim Wschodzie. Zdjęcia ruszają w marcu w Tel Avivie, premiera przewidziana jest na lato.