7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Duże zmiany w ramówce CW na midseason. "Survivor" z dwoma kolejnymi sezonami. Showtime rezygnuje z serialu "The Vatican". A oprócz tego "Sons of Anarchy", "Pretty Little Liars", "Intelligence", "Nashville".

1. Ramówka CW na midseason. CW podało daty premier swoich seriali w 2014 roku. W poniedziałek 17 lutego startuje "Star-Crossed". Wtedy też na przerwę uda się "Hart of Dixie" (które wraca 13 stycznia). Serial z Rachel Bilson w roli głównej wróci do ramówki 21 marca i od tej pory będzie emitowany w piątki. Kolejna nowość, "The 100", rusza 19 marca. Serial będzie emitowany w środy, po "Arrow". "The Tomorrow People" od 17 marca będzie pokazywane w poniedziałki. Aby było miejsce na ten serial, z poniedziałkowej ramówki 10 marca zniknie na jakiś czas "Beauty and the Beast".

2. "Survivor" z dwoma kolejnymi sezonami. CBS zamówił 29. i 30. sezon reality show "Survivor".

3. Nie będzie serialu Showtime o Watykanie. Stacja zdecydowała się nie zamawiać serialu "The Vatican" z Kyle'em Chandlerem.

4. Rekordowa oglądalność finału "Sons of Anarchy". 5,2 mln Amerykanów obejrzało finał 6. sezonu "SoA". To najchętniej oglądany finał sezonu w historii tego serialu.

5. Kelly Clarkson w "Nashville". Kelly Clarkson pojawi się w "Nashville" w odcinku z 15 stycznia. Zagra samą siebie.

6. Pilot "Intelligence" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z pierwszego odcinka "Intelligence".

7. Kłamczuchy na nowym plakacie. Pojawił się nowy plakat promujący "Pretty Little Liars", który nie spodobał się Ashley Benson. Aktorka na Instagramie oburzyła się, że za dużo w tym Photoshopa.

REKLAMA