6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Homeland" (Fot. Showtime)

"Homeland" (Fot. Showtime)

Mniej rodziny Brody'ego w "Homeland". Prince gościnnie w "New Girl". Matthew Perry zrobi remake "The Odd Couple". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Mniej rodziny Brody'ego w "Homeland". Morena Bacarin i Morgan Saylor, czyli żona i córka Brody'ego, nie będą już w stałej obsadzie "Homeland" w 4. sezonie. Wciąż jednak mogą się pojawić gościnnie.

2. Matthew Perry zrobi remake "The Odd Couple". Matthew Perry zajmie się produkcją, a także zagra jedną z głównych ról w nowej wersji klasycznego sitcomu "The Odd Couple". Projekt kupiła stacja CBS.

3. Prince gościnnie w "New Girl". Prince pojawi się w odcinku "New Girl", który zostanie wyemitowany po Super Bowl. Zagra samego siebie i będzie to jego pierwszy występ w telewizyjnej komedii.

4. FX zamawia nowy serial Kurta Suttera. Stacja FX zamówiła pilot serialu kostiumowego autorstwa Kurta Suttera ("Sons of Anarchy") i Briana Grazera. Produkcja nosi tytuł "The Bastard Executioner", głównym bohaterem jest król Edward III, za którego rządów Anglia prowadziła liczne wojny. Zdjęcia do serialu rozpoczną się w 2014 roku, po tym jak Sutter zakończy pracę na planie "SoA".

5. Portia de Rossi w "Sean Saves the World". Portia de Rossi pojawi się gościnnie w trzech odcinkach "Sean Saves the World" w roli byłej żony Seana, która znów wkracza w jego życie.

6. Plakat na 5. sezon "Cougar Town". Serial wraca 7 stycznia.