Które seriale zagrożone? Nowa tabela Spoiler TV

Jeszcze nie wszystkie seriale udały się na przerwę, więc i my jesteśmy na posterunku. Sprawdźcie, jak prezentuje się najnowsza tabela oglądalności.

To już chyba ostatnia przed świętami tabela Spoiler TV, którą publikujemy. Różni się ona od tej z zeszłego tygodnia tylko nieznacznie. Na polu czerwonym, czyli wśród seriali najbardziej zagrożonych skasowaniem, znajdują się: "Betrayal", "Once Upon a Time in Wonderland", "Raising Hope", "Hostages", "Beauty and the Beast", "The Carrie Diaries", "Dads", "Sean Saves the World", "The Neighbors", "Trophy Wife", "The Mindy Project", "The Michael J. Fox Show".

Na polu żółtym, czyli wśród tytułów, które mogą, ale nie muszą zostać skasowane, mamy w tym tygodniu: "Draculę", "Nashville", "The Goldbergs", "Parenthood", "The Good Wife", "Super Fun Night", "Mom", "Revolution", "Mentalistę", "The Tomorrow People" i "Brooklyn Nine-Nine". Wciąż bardzo słabo wypada "Glee", ale ma już zamówiony kolejny sezon.

Trzy nowości z najlepszą oglądalnością to "The Blacklist", "The Millers" i "Sleepy Hollow". "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." mimo kolejnego spadku oglądalności wciąż trzyma się w tabeli całkiem nieźle.

I jeszcze legenda: czarnym kolorem oznaczono skasowane produkcje, czerwonym te, które mają bardzo małe szanse na uratowanie się, żółtym te, które są zagrożone. Zielony to produkcje, które są bezpieczne (choć im wyżej, tym mniej bezpieczne), fioletowy – te, które zakończą się po obecnym sezonie, a niebieski – te, które mają już zamówiony kolejny sezon.

REKLAMA