7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Adam Sandler w "Brooklyn Nine-Nine". Baz Luhrmann robi serial o hip-hopie. "Comedians in Cars Getting Coffee" wraca w styczniu. A oprócz tego "Revenge", "Helix", "Jak poznałem waszą matkę".

1. Adam Sandler w "Brooklyn Nine-Nine". Adam Sandler pojawi się w "Brooklyn Nine-Nine" w odcinku, który zostanie wyemitowany po Super Bowl. E! Online twierdzi, że zagra samego siebie. Ponadto Mike Schur, twórca serialu, zdradził, że Terry Crews i Andre Braugher będą mieć dużo wspólnych scen w tym odcinku i będą razem bardzo zabawni.

2. Cheryl Hines w "The Crazy Ones". Cheryl Hines ("Suburgatory") pojawi się w "The Crazy Ones" w roli matki żydowskiego chłopca, która będzie chciała, aby dzieciak miał najlepszą bar micwę w historii.

3. Baz Luhrmann robi serial o hip-hopie. Baz Luhrmann, reżyser "Moulin Rouge" i "Wielkiego Gatsby'ego", planuje zrobić razem z Shawnem Ryanem ("The Shield") serial o początkach hip-hopu w latach 70. Akcja ma się zaczynać w 1977 roku w Nowym Jorku, bohaterami będzie dwóch kolegów, którzy chcą podbić scenę muzyczną.

4. "Comedians in Cars Getting Coffee" wraca w styczniu. 2 stycznia startuje 3. sezon serialu internetowego "Comedians in Cars Getting Coffee" Jerry'ego Seinfelda. Zobaczcie zapowiedź.

5. Album ślubny z "Revenge". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia ślubne z "Revenge".

6. Kolejny odcinek "How I Met Your Mother" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 9x13 - "Bass Player Wanted".

7. Plakat promujący "Helix". Nowy serial science fiction twórcy "Battlestar Galactica" startuje 10 stycznia.

REKLAMA