8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Spoilery na temat 4. sezonu "The Killing". Robert Knepper w "Arrow". Ekipa "Legit" na nowych plakatach. A oprócz tego "Doktor Who", "24: Live Another Day", "Hawaii Five-0".

1. Spoilery na temat 4. sezonu "The Killing". TVLine zdradza trochę spoilerów na temat finałowego sezonu "The Killing", który będzie liczył 6 odcinków. Z informacji castingowych wynika, że poznamy matkę Linden i dowiemy się, jak wygląda jej życie. Jedną z głównych postaci w 4. sezonie będzie Margaret O’Neal, kobieta zwolniona dyscyplinarnie z armii, która teraz prowadzi akademię wojskową dla chłopców i która nie będzie zbyt pomocna w prowadzonym śledztwie. W serialu pojawią się też jej uczniowie. Więcej szczegółów na temat nowych postaci znajdziecie pod linkiem.

2. Kolejna seria "Doktora Who" nie będzie podzielona. Steven Moffat powiedział, że 8. seria "Doktora Who" nie będzie podzielona na dwie części. Jej emisja rozpocznie się prawdopodobnie w sierpniu 2014 roku.

3. Robert Knepper w "Arrow". Robert Knepper pojawi się w "Arrow" w roli czarnego charakteru - Williama Tockmana zwanego Clock Kingiem. To genialny przestępca, który planuje swoje zbrodnie z dokładnością co do sekundy. Zobaczymy go w odcinku 2x14 - tym samym, w którym powróci Dinah Lance (Alex Kingston).

4. Obsada "Community" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia obsady "Community" na 5. sezon.

5. O której godzinie zacznie się "24: Live Another Day"? Jon Cassar zaprezentował na Instagramie pierwszą stronę scenariusza 2. odcinka "24: Live Another Day". Będzie on obejmował godziny 13:00-14:00. Można z tego wywnioskować, że nowy sezon "24 godzin" zacznie się w samo południe.

6. Tom Berenger w "Hawaii Five-0". Tom Berenger pojawi się w "Hawaii Five-0" w roli ojca Danny'ego. W serialu zobaczymy też (w trzech odcinkach) Melanie Griffith jako matkę Danny'ego.

7. Nie będzie filmowego "Friday Night Lights". Fani długo mieli nadzieję, ale filmu "Friday Night Lights" po prostu nie będzie. Tak mówili aktorzy, tak mówił producent Peter Berg, a teraz do tych głosów przyłączyła się Connie Britton, która długo była zwolenniczką tego, by film powstał.

8. Ekipa "Legit" na nowych plakatach. Serial wraca w lutym.

REKLAMA