8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Hannibal" (Fot. NBC)

"Hannibal" (Fot. NBC)

Moffat zapewnia, że będzie kolejny sezon "Sherlocka". CBS podało datę finału "HIMYM". "Hannibal" wraca w lutym. A oprócz tego "Brooklyn Nine-Nine" (spoiler!), "24 godziny", "Banshee", "Zapiski młodego lekarza".

1. Będzie kolejny sezon "Sherlocka". W rozmowie z TVLine Steven Moffat zapewnił, że "Sherlock" wróci z 4. sezonem. Na razie oficjalnego zamówienia nie ma, ale zdaniem Moffata nie ma powodu, by przestać kręcić serial, skoro ekipa uwielbia go robić, a widzowie - oglądać.

2. Poznajcie tajemniczego męża kapitana Holta. W "Brooklyn Nine-Nine" pojawi się Marc Evan Jackson w roli męża kapitana Holta. Więcej spoilerów pod linkiem.

3. Finał "How I Met Your Mother" już w marcu. 31 marca CBS pokaże godzinny finał "How I Met Your Mother". Tego samego dnia wystartuje nowa komedia z Jamesem Van Der Beekiem, "Friends with Better Lives".

4. "Hannibal" wraca już w lutym. Już 28 lutego wraca z 2. sezonem "Hannibal". Serial będzie emitowany w piątki. Na razie nie wiadomo, kiedy zobaczymy "Crossbones".

5. Judy Davis w "24 godzinach". Do obsady "24: Live Another Day" dołączyła Judy Davis, która zagra Margot, brytyjską wdowę po terroryście.

6. Zdjęcia z 2. sezonu "Banshee". Tutaj znajdziecie kilka zdjęć z czterech odcinków 2. sezonu "Banshee".

7. "Zapiski młodego lekarza" w Polsce. Od 22 grudnia (godz. 22:00) w BBC Entertainment będziecie mogli oglądać brytyjski miniserial na podstawie Bułhakowa, "Zapiski młodego lekarza".

8. Zapraszamy do naTemat. Mateusz Madejski pyta aktorów z "Bez tajemnic", jak to jest grać ludzi z problemami, a Nikodem Pankowiak zastanawia się, czy młodzi Polacy są jak bohaterowie "Dziewczyn": zdolni, wykształceni i bezrobotni.

REKLAMA