6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Fred Armisen i Balthazar Getty w "House of Lies". Cybill Shepherd z ważną rolą w "Trophy Wife". Spacer z Bartkiem po serialowych lokacjach. A oprócz tego "The Following", "Brooklyn Nine-Nine", "Sleepy Hollow".

1. Fred Armisen i Balthazar Getty w "House of Lies". W 3. sezonie serialu stacji Showtime Fred Armisen pojawi się gościnnie w roli Vincenta, neurotycznego przedsiębiorcy. A kolei Balthazar Getty wcieli się we właściciela funduszu hedgingowego, którego w przeszłości coś łączyło z Marissą (Eliza Coupe).

2. Cybill Shepherd gościnnie w "Trophy Wife". Cybill Shepherd pojawi się w odcinkach 17. i 18. w roli Cricket, szalonej matki Kate, która lubi dobrze się bawić.

3. Powrót "The Following" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 2x01, zatytułowanego "Resurrection".

4. Zdjęcia z nowego odcinka "Sleepy Hollow". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x11 - "Vessel".

5. Mnóstwo zdjęć promujących "Brooklyn Nine-Nine". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x12 ("Pontiac Bandit"), tutaj - 1x13 ("The Bet"), a tutaj - 1x14 ("The Ebony Falcon").

6. I raz jeszcze zapraszamy do naTemat. Dziś w naTemat Bartek Wieremiej zaprasza na wędrówkę po serialowych lokacjach. W planie zwiedzanie takich miejsc, jak Stars Hollow, Nowy Orlean czy Atlantic City.

REKLAMA