Skecz z "SNL", który musicie zobaczyć [wideo]

"Saturday Night Live" (Fot. NBC)

"Saturday Night Live" (Fot. NBC)

Co by się działo, gdybyście, drogie dziewczyny, zabrały swoich chłopaków na święta do domu? Na to pytanie zna odpowiedź obsada "Saturday Night Live" i Jimmy Fallon.

Parę dni temu z zaskoczeniem odkryłam, że "Saturday Night Live", jeden z tych programów, które kocham najbardziej na świecie, nawet kiedy nie są w najlepszej formie, otworzyło kanał na YouTube. I to nie taki z ograniczeniami terytorialnymi - siedząc w Polsce, można wreszcie oglądać na YT całkiem duże fragmenty kultowego programu! Kanał znajdziecie tutaj - uwaga, trzeba zarezerwować sporo czasu, bo NBC wrzuca tam naprawdę dużo skeczy.

Ostatnie w tym roku wydanie "Saturday Night Live" poprowadził Jimmy Fallon. Wyszło całkiem nieźle, również dzięki gwiazdom gościnnym, takim jak Paul McCartney, Barry Gibb, Madonna i burmistrz Michael Bloomberg. Moją uwagę zwróciły dwa skecze - "Baby, It's Cold Outside" i "(Do It On My) Twin Bed".

W tym drugim dziewczyny z obsady porządnie zaszalały, pokazując, co się dzieje, kiedy przywozi się do domu na święta faceta. Piosenka ma rewelacyjny tekst, na stronę wizualną też nie można narzekać. A na dodatek pojawia się rapujący Fallon, któremu wyraźnie nie spodobał się seks w rodzinnym domu dziewczyny.

Tak, moi drodzy, wyglądają święta w "Saturday Night Live". Którym to programem pewnie będę Was zamęczać teraz niemal co tydzień - bo kanał na YouTube dostępny w Polsce to coś, co mnie naprawdę cieszy.

REKLAMA