5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"How  I Met Your Mother" (Fot. CBS)

"How I Met Your Mother" (Fot. CBS)

Obsada "How I Met Your Mother" na nowych zdjęciach. Nowy singiel Lei Michele z "Glee". Pierwsze zdjęcie promujące "Outlandera" Rona Moore'a. A oprócz tego "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." i "Sherlock".

1. Nowe zdjęcia obsady "How I Met Your Mother". "HIMYM" powoli już się kończy, a tymczasem pojawiły się nowe fotki obsady. Znajdziecie je tutaj.

2. Kolejny odcinek "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." na zdjęciach. Tutaj możecie zobaczyć zdjęcia z odcinka 1x11 - "The Magical Place".

3. Nowy singiel Lei Michele. Drugi singiel gwiazdy "Glee" nosi tytuł "Battlefield". Cały album, "Louder", ukaże się 4 marca.

4. Którym bohaterem "Sherlocka" jesteś? Dziś wraca z nowym sezonem "Sherlock", a tymczasem BuzzFeed ma dla nas quiz. Mnie wyszedł Mycroft, a Wam?

5. Pierwsze zdjęcie z "Outlandera". W 2014 roku w telewizji Starz zadebiutuje "Outlander" Rona Moore'a ("Battlestar Galactica"), serial oparty na książkach fantasy Diany Gabaldon. Główną bohaterką jest Claire (Caitriona Balfe), pielęgniarka opiekująca się rannymi podczas II wojny światowej, która przenosi się do 1743 roku i poślubia szkockiego wojownika (Sam Heughan). Jednocześnie ma męża w drugim, współczesnym świecie. W TV Guide pojawiło się pierwsze zdjęcie promocyjne. Sam Heughan zdradził też w rozmowie z serwisem, że grany przez niego Jamie będzie uczył Claire, jak dopasować się do XVIII wieku. "Ale ona myśli w nowoczesny sposób. Jest niezależna i ma swoje pomysły, więc są między nimi konflikty" - powiedział aktor.