6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Downton Abbey" (Fot. ITV)

"Downton Abbey" (Fot. ITV)

Julian Fellowes nie jest pewny, czy będzie 6. sezon "Downton Abbey". Bohaterowie "Mixology" na nowym plakacie. Dziś w Tok FM rozmawiamy o serialach. A oprócz tego "Elementary", "Grimm", "House of Lies".

1. "Downton Abbey" będzie mieć tylko 5 sezonów? Julian Fellowes, który ostatnio pisze dla Amerykanów serial "The Gilded Age", powiedział, że nie jest pewny, czy będzie 6. sezon "Downton Abbey". Nie jest w stanie robić dwóch seriali naraz, dlatego nowy projekt nie wystartuje, zanim "Downton Abbey" się nie zakończy. "The Gilded Age" zamówiła telewizja NBC; serial opowiadać będzie o bogatych rodzinach z XIX-wiecznego Nowego Jorku - takiej, która ma pieniądze od dawna, i takiej, która dorobiła się ich dopiero ostatnio na ropie naftowej.

2. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Elementary". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 2x13 - "All in the Family".

3. Bohaterowie "Mixology" na nowym plakacie. Nowa komedia ABC opowiadać będzie o grupie młodych osób, które szukają miłości w barze na Manhattanie.

4. Kolejny odcinek "House of Lies" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x02 - "Power".

5. "Grimm" na zdjęciach promocyjnych. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 3x10 - "Eyes of the Beholder".

6. Dziś po godz. 11:00 rozmawiamy w radiu Tok FM o serialach. Zapraszam Was dzisiaj do słuchania audycji Wojtka Krzyżaniaka, której gośćmi będziemy ja i Dawid Rydzek. Rozmawiać będzie o serialach małych i dużych, tych, które oglądaliśmy w 2013 roku i które oglądać będziemy w tym roku. W internecie możecie nas słuchać tutaj, program zaczyna się parę minut po 11:00 i trwa do samego południa.

REKLAMA