7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." (Fot. ABC)

"Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." (Fot. ABC)

Ruszyły zdjęcia do nowego "Doktora Who". Stan Lee pojawi się w "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.". FOX zamawia "Backstrom". A oprócz tego "Castle", "The Originals", "Community", "Almost Human".

1. "Almost Human" ze wzrostem, "Castle" ze spadkiem. W poniedziałek lekko wzrosła oglądalność "Almost Human" (6,2 mln/1,7), spadek zaliczyło "Castle" (8,79 mln/1,8).

2. Stan Lee w "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.". The Hollywood Reporter donosi, że w "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." w ważnej roli pojawi się Stan Lee. Na razie nie ma szczegółów, wiadomo, że prawdopodobnie odcinek z nim zostanie pokazany 4 lutego.

3. FOX zamawia "Backstrom". FOX zamówił 13-odcinkowy sezon procedurala kryminalnego "Backstrom" z Rainnem Wilsonem w roli głównej - tego samego, z którego wcześniej zrezygnował CBS. Głównym bohaterem serialu autorstwa Harta Hansona ("Kości"), opartego na szwedzkich książkach Leifa G.W. Perssona, jest det. Everett Backstrom, autodestrukcyjny facet, któremu często zdarza się obrażać ludzi. W serialu nie będzie Mamie Gummer, która grała w pilocie.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Castle". W TVLine znajdziecie zdjęcia i spoilery z odcinka 6x12 - "Deep Cover".

5. Nowy odcinek "The Originals" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 1x10 - "The Casket Girls".

6. Zdjęcia z nowego odcinka "Community". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 5x03 - "Basic Intergluteal Numismatics".

7. Ruszyły zdjęcia do nowego "Doktora Who". Wystartowała produkcja 8. sezonu "Doktora Who". Na razie mamy zakulisowe zdjęcie Petera Capaldiego i Jenny Colman w strojach z "The Time of the Doctor".