Sofia Vergara spoliczkowała Kimmela [wideo]

W programie "Jimmy Kimmel Live" Sofia Vergara w obrazowy sposób pokazała, do czego mogą doprowadzić obraźliwe komentarze w internecie. Kimmel jakoś przeżył.

Wiecie, jakie jest teraz najbardziej niebezpieczne miejsce na świecie? Komentarze na każdej stronie internetowej! Nikt nie powiedziałby w cztery oczy drugiemu człowiekowi tych wszystkich okropnych rzeczy, które pisze w sieci - bo jeśli byśmy to zrobili, ten ktoś mógłby nas zabić. Tak przynajmniej mówi Jimmy Kimmel, o którego programie internauci nie zawsze wyrażają się przychylnie.

W "Jimmy Kimmel Live" mogliśmy zobaczyć, jak Kimmel i jego gość, Sofia Vergara z "Modern Family", odczytywali sobie nawzajem prawdziwe komentarze internautów. Z minuty na minutę coraz bardziej wczuwali się w swoje role, spirala wściekłości się nakręcała, aż w końcu doszło do wybuchu. "Sofia Vergara... Czy ona ma penis?" - przeczytał Jimmy Kimmel. Na co aktorka teatralnie go spoliczkowała i krzyknęła "Z pewnością większy niż ty!".

Cała sytuacja to oczywiście żart, ale pokazujący niewątpliwie kawałek prawdy o naszej internetowej codzienności. Zobaczcie wideo.

REKLAMA