8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Daty premier seriali wiosną. Nowe zdjęcie z "Outlandera". Spoilery z 100. odcinka "Glee". Plakat filmowej "Veroniki Mars". A oprócz tego "Community", "The Assets", "Sherlock".

1. Daty premier seriali NBC. NBC ogłosiło daty premier seriali w midseason. 25 lutego w stałym miejscu we wtorkowej ramówce pojawią się komedie "About a Boy" i "Growing Up Fisher". Piloty zostaną wyemitowane parę dni wcześniej - 21 lutego i 23 lutego, po transmisji igrzysk olimpijskich. 10 marca po "The Voice" widzowie NBC obejrzą pilot "Believe", od 16 marca serial będzie emitowany w niedziele. Również 16 marca wystartuje "Crisis". Wciąż nie wiadomo, kiedy zadebiutuje "Crossbones".

2. Kolejne seriale z datami premier. 15 kwietnia podwójnym odcinkiem powraca "Awkward", 20 kwietnia startuje 2. sezon "Devious Maids", z kolei 22 marca powracają "Demony da Vinci".

3. "Community" i "Parks & Rec" ze wzrostami oglądalności. W czwartek "The Big Bang Theory" znów przekroczyło 20 mln widzów. Wzrosty zaliczyły "Community" (3,57 mln/1,4) i "Parks and Recreation" (3,37 mln/1,4).

4. Nowe zdjęcie z "Outlandera" telewizji Starz. Pojawiło się nowe zdjęcie z serialu "Outlander", na którym główny bohater, Jamie Frazer (Sam Heughan), jest okładany batem. Szef stacji Starz Chris Albrecht powiedział podczas TCA, że należy spodziewać się zamówienia 2. sezonu serialu (ale na razie oficjalnie go nie ma, tak jak nie ma daty premiery pierwszego sezonu).

5. "The Assets" wylatuje z ramówki ABC. To się rzadko zdarza: ABC zdecydowało się nie emitować do końca miniserialu "The Assets". Produkcja wyleciała z ramówki po dwóch odcinkach.

6. Kolejny odcinek "Sherlocka" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x03 - "His Last Vow".

7. Goście w 100. odcinku "Glee". W 100. odcinku "Glee" gościnnie pojawią się Chace Crawford i Gwyneth Paltrow. Sue Sylvester wreszcie uda się doprowadzić do zamknięcia New Directions i odejścia Willa. Nauczyciela będą żegnać różne osoby, które przewijały się przez serial (stąd długa lista gości). Chace Crawford z "Plotkary" zagra chłopaka z Yale, którego pojawienie się ma związek z Quinn.

8. Plakat filmowej "Veroniki Mars". Film ma premierę 14 marca, a tak Veronica prezentuje się na plakacie promocyjnym.

REKLAMA