Które seriale zagrożone? Nowa tabela Spoiler TV

Seriale powróciły na dobre, czas sprawdzić, jak ich oglądalność. ABC pożegnało już "The Assets", ale na tym nie koniec - wygląda na to, że kolejne pożegnania bardzo blisko.

W tym tygodniu ABC zdążyło już skasować jedną ze swoich nowości, "The Assets". Na skasowanie czeka już druga - "Killer Women". Oprócz serialu o dzielnej strażniczce Teksasu na czerwonym polu, czyli wśród produkcji poważnie zagrożonych, znajdują się: "Betrayal", "Once Upon a Time in Wonderland", "Hostages", "The Carrie Diaries", "Beauty and the Beast", "Raising Hope", "Dads", "Sean Saves the World", "The Neighbors", "The Michael J. Fox Show", "Trophy Wife" i "The Mindy Project".

Na polu żółtym, czyli wśród tytułów, które mogą, ale nie muszą zostać skasowane, mamy w tym tygodniu: "Draculę", "Nashville", "The Goldbergs", "Parenthood", "The Good Wife", "Community" (witamy z powrotem!), "Mom", "Revolution", "Super Fun Night", "The Tomorrow People", "The Mentalist", "Brooklyn Nine-Nine" i "Hawaii Five-0".

Trzy nowości z najlepszą oglądalnością to "The Blacklist", "The Millers" i - niespodzianka? - "Intelligence", serial CBS z Joshem Hollowayem w roli głównej, który wystartował w tym tygodniu.

I jeszcze legenda: czarnym kolorem oznaczono skasowane produkcje, czerwonym te, które mają bardzo małe szanse na uratowanie się, żółtym te, które są zagrożone. Zielony to produkcje, które są bezpieczne (choć im wyżej, tym mniej bezpieczne), fioletowy – te, które zakończą się po obecnym sezonie, a niebieski – te, które mają już zamówiony kolejny sezon.

REKLAMA