7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Mad Men" (Fot. AMC)

"Mad Men" (Fot. AMC)

Data powrotu "Mad Men" i innych premier telewizji AMC. Słaby start "Enlisted". Dłuższy 2. sezon "Rectify". A oprócz tego "Orphan Black", "Vikings", "Melissa and Joey".

1. Daty premier seriali AMC. Stacja AMC ogłosiła, że 7. sezon "Mad Men" (a dokładniej - jego pierwsza część, "The Beginning") startuje 13 kwietnia, w tydzień wcześniej, 6 kwietnia, zobaczymy 90-minutowy pilot nowego serialu "Turn", opowiadającego o amerykańskiej wojnie o niepodległość. W listopadzie zadebiutuje spin-off "Breaking Bad", "Better Call Saul", a w czerwcu powinien pojawić się nowy serial "Halt & Catch Fire". "Hell on Wheels" wróci latem, a "The Walking Dead" z 5. sezonem w październiku.

2. Zdjęcia z pilota "Turn". Znajdziecie je tutaj.

3. Słaby start "Enlisted". W piątek wystartowała nowa komedia FOX-a "Enlisted" i był to bardzo słaby start - 2,39 mln/0,7. Lekki wzrost zaliczyło "Raising Hope" (2,68 mln/0,8), ale szanse na to, że któraś z tych komedii się uratuje, są niewielkie.

4. Dłuższy 2. sezon "Rectify". Będzie liczył 10 odcinków.

5. Michelle Forbes w "Orphan Black". Michelle Forbes pojawi się w "Orphan Black" w roli Marian Bowles, silnej kobiety, która jest nowym graczem w Dyad Institute.

6. "Melissa and Joey" na zdjęciach promocyjnych. Tutaj zobaczycie nowe zdjęcia obsady sitcomu "Melissa and Joey".

7. Plakat na 2. sezon "Wikingów". Start 27 lutego.

REKLAMA