11 rzeczy, które warto wiedzieć dziś w południe

Gwiazdy na czerwonym dywanie. "Salem" i "Those Who Kill" z datami premiery. Sequel "The White Queen" w planach telewizji Starz. A oprócz tego "Sleepy Hollow", "Community", "Gracepoint".

1. Zdjęcia z czerwonego dywanu. Złote Globy rozdane, wielkie zwycięstwo odniosły "Breaking Bad" i "Brooklyn Nine-Nine". A tymczasem na czerwonym dywanie... Mnóstwo zdjęć pań w wieczorowych kreacjach znajdziecie tutaj. A tutaj mała galeria najgorzej ubranych. Lena Dunham znów rządzi.

2. "Salem" z datą premiery. WGN America ogłosiło, że premiery nowego mrocznego serialu o czarownicach, "Salem", możemy spodziewać się 20 kwietnia.

3. Zdjęcia z finału sezonu "Sleepy Hollow". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z dwugodzinnego finału 1. sezonu "Sleepy Hollow".

4. Starz chce robić sequel "The White Queen". Serial, z którego BBC zrezygnowało po jednym sezonie, będzie kontynuowany przez Starz. Kontynuacja będzie nosić tytuł "The White Princess" i, podobnie jak pierwszy sezon, będzie oparta na książkach Philippy Gregory.

5. Seriale w samolotach LOT-u. Jeśli latacie LOT-em, mamy dla Was dobrą wiadomość: na pokładach samolotów będą seriale HBO. Tutaj można wybierać, które chcecie zobaczyć.

6. "Those Who Kill" startuje 3 marca. A&E ogłosiło, że nowy serial "Those Who Kill" ma zadebiutować 3 marca. Serial oparty jest na duńskim formacie, a główną bohaterkę, detektyw, która ściga seryjnych morderców, gra Chloe Sevigny. Tutaj zobaczycie zdjęcia obsady, a tutaj - zdjęcia z odcinków.

7. Nowe zdjęcia obsady "Rake". Tutaj znajdziecie kolejne zdjęcia obsady "Rake", serialowej nowości FOX-a.

8. Kolejny odcinek "Community" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 5x04 - "Cooperative Polygraphy". A na nich miła niespodzianka dla fanów "Justified".

9. Michael Rapaport w "Raising Hope". Michael Rapaport pojawi się gościnnie w odcinku "Raising Hope", w którym Burt i Virginia będą chcieli adoptować pieska.

10. Jessica Lucas w "Gracepoint". Do obsady amerykańskiej wersji "Broadchurch" dołączyła Jessica Lucas. Zagra Renee Clemons, reporterkę, która przyjeżdża do miasteczka.

11. W naTemat o bohaterach drugiego planu. Bartek Wieremiej pisze w naTemat o serialowych bohaterach drugoplanowych, którzy skradli show.

Bonus: "Seriale na talerzu", odc. 1. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć - oto nasz program kulinarno-serialowy. W pierwszy odcinku Marcela i Robert rozmawiają o "Gotowych na wszystko".

REKLAMA