Złote Globy: Gwiazdy na zdjęciach z Instagrama

Zdjęcia i filmiki ze smartfonów znów rządzą w internecie. Zobaczcie, co działo się na czerwonym dywanie i za kulisami w tym roku.

Komórki weszły na salony już rok temu, w tym roku też nie mogliśmy nie zajrzeć na oficjalne konto instagramowe Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej. Zdjęcia, które tam można znaleźć, są nieostre, kiepskiej jakości, aktorzy stroją dziwne miny i nie zawsze wyglądają najpiękniej. Ale to dobrze, tak właśnie ma być, te zdjęcia to po prostu zapis chwili.

W galerii poniżej znajdują się: Kayley Cuoco, Mads Mikkelsen, Monica Potter, Aubrey Plaza, Tatiana Maslany, Michelle Dockery, Margot Robbie, Emilia Clarke, Zosia Mamet, Nick Offerman i Megan Mullally, Lena Dunham, Laura Dern, Beau Willimon (twórca "House of Cards"), Amy Poehler i Chris Pratt, Lizzy Caplan, Aaron Paul, Olivia Wilde, Zooey Deschanel, Sofia Vergara, Idris Elba, Kevin Spacey, Elisabeth Moss, Vince Gilligan, Bryan Cranston, Robin Wright, Andy Samberg, Michael Douglas, obsada "Brooklyn Nine-Nine" i raz jeszcze Amy Poehler, tym razem z nagrodę. Więcej zdjęć, również gwiazd filmowych, znajdziecie tutaj.

REKLAMA