9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Homeland" (Fot. Showtime)

"Homeland" (Fot. Showtime)

Daty premier i zamówienia stacji Showtime. Spoilery na temat 4. sezonu "Homeland". Możliwy spin-off "Dextera" z... Dexterem. A oprócz tego "Fargo", "Revenge", "American Horror Story", "The Musketeers".

1. Daty premier i zamówienia stacji Showtime. Showtime ogłosił, że 13 kwietnia wracają "Siostra Jackie" i "Californication", z kolei 11 maja startuje horror "Penny Dreadful". Zamówienia dostały dwa nowe seriale: "The Affair" (dramat o romansie i zdradzie z Dominikiem Westem i Ruth Wilson w rolach głównych) i "Happyish" (czarna komedia o poszukiwaniu szczęścia, w roli głównej Philip Seymour Hoffman). Z "The Vatican" zrezygnowano już wcześniej.

2. Spoilery na temat 4. sezonu "Homeland". W 4. sezonie "Homeland" możemy spodziewać się resetu. Carrie zobaczymy znów w terenie, jako agentkę operacyjną. Szef stacji Showtime, David Nevins, zapewnił też, że Saul nie zniknie, przeciwnie, będzie jedną z najważniejszych postaci w nowym sezonie.

3. Możliwy spin-off "Dextera" z Michaelem C. Hallem. To spore zaskoczenie: David Nevins powiedział podczas TCA Press Tour, że jeśli będzie spin-off "Dextera", to na pewno chciałby w nim widzieć Michaela C. Halla jako Dextera. Poza tym jednak cały koncept musi być zupełnie nowy, nie ma to być kontynuacja "Dextera".

4. "Fargo" na zdjęciach promocyjnych. Obejrzycie je tutaj, serial startuje 15 kwietnia.

5. Muszkieterowie na zdjęciach. Tutaj możecie zobaczyć mnóstwo zdjęć z pilota "The Musketeers", nowego serialu BBC.

6. Nowa rywalka Victorii Grayson z "Revenge". Jeśli jesteście ciekawi, kim jest ta pani, spoilery na jej temat znajdziecie w EW.

7. Murphy już planuje 4. sezon "American Horror Story". Jak zdradził w rozmowie z EW, jego akcja będzie dziać się w 1950 roku. Chcecie więcej spoilerów? Murphy radzi, by zajrzeć do podręczników historii i sprawdzić, jakie wydarzenia miały wtedy miejsce. I dodaje, że Jessica Lange już ćwiczy niemiecki akcent.

8. Czerwony Kapturek wróci w "Once Upon a Time". Meghan Ory powiedziała, że jej postać prawdopodobnie pojawi się w 3. sezonie "Once Upon a Time".

9. Plakaty nowych komedii NBC. W TVLine pojawiły się plakaty dwóch nowych komedii stacji NBC - "Growing Up Fisher" (premiera 23 lutego) i "About a Boy" (premiera 21 lutego).