7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." (Fot. ABC)

"Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." (Fot. ABC)

Mary Steenburgen w "Justified". Daty premier nowych seriali ABC. Lady Sif z "Thora" w "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.". A oprócz tego "Revenge", "Glee", "How I Met Your Mother".

1. Mary Steenburgen w "Justified". Mary Steenburgen pojawi się w 5. sezonie "Justified" w roli Katherine Hale, byłej żony Wynna Duffy'ego. Zobaczymy ją w 10. odcinku i kolejnych.

2. Daty premier seriali ABC. 25 lutego "Mind Games" zastąpi w ramówce ABC "Killer Women". 24 kwietnia wystartuje "The Black Box", nowy serial o uznanej neurobiolog, która zmaga się z własną chorobą psychiczną. Zastąpi w ramówce "Skandal", który ma skrócony sezon ze względu na ciążę Kerry Washington.

3. Lady Sif z "Thora" w "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.". Jaimie Alexander pojawi się gościnnie w "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.". Szef ABC Paul Lee podczas TCA Press Tour zapewnił, że serial nie zostanie skasowany, przeciwnie, prawdopodobnie będzie w ramówce jeszcze przez wiele sezonów.

4. Kyle Chandler w serialu Netfliksa. Kyle Chandler dostał rolę w nowym psychologicznym thrillerze Netfliksa od twórców "Damages". Serial opowiadać będzie o rodzinie, której sekrety zaczynają wychodzić na jaw, kiedy powraca najstarszy brat, rodzinna czarna owca. Chandler zagra średniego brata, który ma żonę i opiekuje się rodziną.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "How I Met Your Mother". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 9x15 - "Unpause".

6. Olivier Martinez w "Revenge". Olivier Martinez pojawi się w "Revenge" w roli Pascala LeMarchala, ojca Margaux.

7. Jane Lynch potwierdza, że Sue przeprowadzi się do Nowego Jorku. "Glee" czeka w tym sezonie wielka wyprowadzka do Nowego Jorku. Jane Lynch potwierdziła, że Sue też się przeprowadzi. Aktorka nie wie jeszcze, jaki będzie powód przeprowadzki jej postaci.