9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Parks and Recreation" (Fot. NBC)

"Parks and Recreation" (Fot. NBC)

Będzie kolejny sezon "Parks and Recreation", "Community" prawdopodobnie też. Hugh Laurie woli polską wódkę od rosyjskiej. NBC zamawia pilot komedii Amy Poehler, a ABC - dramat o kobiecie z nadnaturalnymi mocami. A oprócz tego "The Carrie Diaries", "Pamiętniki wampirów", "Silicon Valley", "Twin Peaks".

1. Będzie kolejny sezon "Parks and Recreation". "Community" raczej też. Podczas TCA Press Tour szef NBC Robert Greenblatt powiedział, że będzie 7. sezon "Parks and Rec". 6. sezon "Community" też jest bardzo prawdopodobny. Jest również szansa na kolejny sezon "Parenthood".

2. NBC planuje kolejny musical na żywo. A tym musicalem jest... "Piotruś Pan".

3. NBC zamawia pilot od Amy Poehler. NBC zamówiło pilot komedii Amy Pohler, zatytułowanej "Old Soul". To historia młodej kobiety, która próbuje się odnaleźć, pracując z osobami starszymi.

4. Hugh Laurie woli polską wódkę od rosyjskiej. Aktor napisał na Twitterze, że rosyjska nadaje się co najwyżej do czyszczenia piekarnika. Do picia - tylko polska.

5. Kolejny odcinek "Pamiętników wampirów" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie kilka zdjęć z odcinka 5x13 - "Total Eclipse of the Heart".

6. ABC zamawia pilot "Clementine". Stacja ABC zamówiła pilot "Clementine", serialu o kobiecie z nadnaturalnymi mocami, która staje się celem grupy religijnych fanatyków. Twórcą jest Dean Georgaris ("Zapłata").

7. Finał sezonu "The Carrie Diaries" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x13 - "Run to You", który jest finałem 2. sezonu "The Carrie Diaries". Uwaga na spoilery.

8. "Silicon Valley" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie kilka zdjęć z "Silicon Valley", nowego serialu HBO.

9. W Gadżetomanii wspominam "Twin Peaks". Zapytali mnie, jaki był mój pierwszy serial, więc odpowiadam: "Miasteczko Twin Peaks". Kiedy TVP rozpoczynało jego emisję, miałam 8 lat. I oglądałam z zachwytem, nie do końca chyba rozumiejąc powody tego zachwytu.

REKLAMA