Obsada "Community" o pożegnaniu Troya [wideo]

"Community" (Fot. NBC)

"Community" (Fot. NBC)

Już dziś NBC pokaże odcinek "Community", w którym pożegnamy Troya. Zapowiada się niezłe szaleństwo.

"Geothermal Escapism" - tak nazywa się ostatni odcinek "Community" z Troyem (Donald Glover). I znów czeka nas wielka przygoda, która zacznie się od tego, że wszyscy przyjdą jak co dzień do szkoły. Obsada serialu zapewnia w wywiadach, które możecie obejrzeć poniżej, że czekają nas wielkie emocje i że pożegnanie do łatwych należeć nie będzie. Ale serial nie powinien stracić. Jak mówi Alison Brie, Dan Harmon i Chris McKenna, którzy wrócili do "Community", świetnie poruszają się w świecie w serialu, więc żadne straszne rzeczy nam nie grożą.

Gillian Jacobs zapewnia, że będzie to jeden z najlepszych odcinków opartych na akcji, jednocześnie absurdalny i poważny. I dodaje, że ludzie zaczynają odchodzić tylko dlatego, że serial jest już długo emitowany. To też jakaś miara sukcesu.

Joel McHale obiecuje, że pożegnanie Troya będzie najlepszym pożegnaniem bohatera w historii telewizji. "Rzucam wam wyzwanie: znajdźcie lepsze!" - mówi aktor. "Nie mogę powiedzieć, czemu jesteśmy tak przebrani. Ale mogę powiedzieć, że szkoła zostanie przewrócona do góry nogami, chyba jeszcze bardziej niż w odcinkach paintballowych" - dodaje.

Jonathan Banks z kolei zapewnia, że przyjemnie spędza czas, robiąc dla odmiany serial komediowy.

Jeśli jesteście ciekawi, co wydarzy się w odcinku, zerknijcie na zdjęcia promocyjne. Spoilerów wielu nie ma - poza tym najważniejszym: że Troy odchodzi - więc jeszcze kilka godzin poczekamy na odpowiedź na pytanie, czemu oni wszyscy wyglądają tak jak wyglądają.