7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Rake" (Fot. FOX)

"Rake" (Fot. FOX)

Sharon Stone na małym ekranie. "Rake" debiutuje ze słabą oglądalnością. "Turn" znalazł swojego Jerzego Waszyngtona. A oprócz tego "Justified", "Bates Motel", "The Big Bang Theory".

1. Sharon Stone w serialu TNT. Sharon Stone pojawi się na małym ekranie w pilocie serialu "Agent X", zamówionym przez TNT. Jego twórcą jest William Blake Herron ("Tożsamość Bourne'a"). Serial ma opowiadać o odpowiedzialnym za bezpieczeństwo kraju agencie, którego tożsamość pozostaje nieznana publicznie. Stone zagra Natalie Maccabee, pierwszą kobietę, która jest wiceprezydentem USA (i zna tożsamość głównego bohatera).

2. "Turn" znalazł swojego Jerzego Waszyngtona. Ian Kahn zagra Waszyngtona w nowym serialu "Turn", który startuje 6 kwietnia w AMC.

3. Słaby start "Rake". 6,95 mln/1,7 - z taką oglądalnością zadebiutował w FOX-ie "Rake". I to mimo że nie miał konkurencji w postaci "Chirurgów" i komedii CBS, a na dodatek był wspierany przez "Idola".

4. "Rake" na nowym plakacie. Jeśli nie do końca załapaliście po pilocie, kto jest kim w serialu, oto ściągawka.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Justified". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 5x04 - "Over the Mountain".

6. Nowe foty obsady "Bates Motel". Znajdziecie je tutaj. Serial wraca 3 marca.

7. Kolejny odcinek "The Big Bang Theory" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć fotki z odcinka 7x15 - "The Locomotive Manipulation".