7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"True Detective" (Fot. HBO)

"True Detective" (Fot. HBO)

Twórca "Detektywa" z nową umową z HBO. Stephen Fry w "24: Live Another Day". Zdjęcia z 2. sezonu "House of Cards". A oprócz tego "Enlisted", "Brooklyn 9-9", "The Flash".

1. Twórca "Detektywa" z nową umową z HBO. Nic Pizzolatto podpisał umowę na dwa lata ze stacją HBO. Pisarz, który stworzył serial "Detektyw" ("True Detective"), rozpoczął już pracę nad 2. sezonem. Zobaczymy w nim zupełnie inną historię, z nowymi bohaterami i aktorami.

2. Stephen Fry w "24: Live Another Day". Stephen Fry zagra premiera Wielkiej Brytanii w "24: Live Another Day". Zdjęcia z planu serialu, który jest kręcony w Londynie, znajdziecie tutaj.

3. "Enlisted" ze wzrostem oglądalności. Po zmianie godziny emisji na 21:00 oglądalność "Enlisted" wzrosła do poziomu 3,23 mln/1,0.

4. Super Bowl z "New Girl" i "Brooklyn Nine-Nine". Tak FOX promuje swoje komedie, które zostaną wyemitowane w tym roku po finale Super Bowl.

5. Nowi aktorzy w obsadzie "The Flash". Do obsady "The Flash" stacji CW dołączyli Danielle Panabaker ("Necessary Roughness") i Rick Cosnett ("Pamiętniki wampirów"). Ona zagra panią bioinżynier, która straciła narzeczonego w wybuchu w laboratorium, a on - młodego detektywa policji z tajemniczą przeszłością.

6. Margaret Cho w komedii Tiny Fey. Margaret Cho zagra prezydent żeńskiego college'u, która podjęła decyzję, by od tej pory mogli uczęszczać do niego też chłopcy. Komedię Tiny Fey o takiej właśnie szkole zamówił FOX.

7. Zdjęcia z 2. sezonu "House of Cards". Co nowego u Franka Underwooda? Tutaj znajdziecie kilkanaście zdjęć z 2. sezonu "House of Cards".