7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Reign" (Fot. CW)

"Reign" (Fot. CW)

Nowa "królowa" w "Reign". Adrianne Palicki w "About a Boy". Nazwisko Cory'ego Monteitha przekręcone podczas rozdania Grammy. A oprócz tego "Person of Interest", "Brooklyn Nine-Nine", "Fargo".

1. Nowa "królowa" w "Reign". Kathryn Prescott ("Skins") wcieli się w "Reign" w Penelope, pomocnicę kuchenną, która znajduje w swoim ciastku ziarnko fasoli i zgodnie z zamkową tradycją zostaje królową na jeden dzień. Ale na tym jej rola się nie skończy...

2. Adrianne Palicki w "About a Boy". Adrianne Palicki znów będzie pracować z Jasonem Katimsem, twórcą "Friday Night Lights". Aktorka zagra dziewczynę Willa (David Walton).

3. Nazwisko Cory'ego Monteitha przekręcone podczas rozdania Grammy. W "In Memoriam" na gali rozdania nagród Grammy pojawiła się twarz i nazwisko aktora znanego z "Glee". Tyle że nazwisko nieco przekręcili...

4. Starz zamawia serial o balecie. Starz zamówił 1. sezon serialu "Flesh and Bone", którego twórczynią jest Moira Walley-Beckett ("Breaking Bad"). Główną bohaterkę, młodą baletnicę, która tańczy w Nowym Jorku, zagra Sarah Hay ("Black Swan"). Mroczny serial będzie pokazywać, jak dysfunkcyjny jest świat baletu.

5. Kolejny odcinek "Person of Interest" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x14 - "Provenance".

6. Zdjęcia z nowego odcinka "Brooklyn Nine-Nine". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 1x16 - "The Party".

7. Pilot "Fargo" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie całą serię zdjęć z pilota "Fargo".

REKLAMA