6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Kości" (Fot. FOX)

"Kości" (Fot. FOX)

"Kości" z 10. sezonem. Tea Leoni w "Madame Secretary". "Mad Men" w orędziu Obamy. A oprócz tego "Orange Is the New Black", "How I Met Your Mother", "Brooklyn 9-9".

1. "Kości" z 10. sezonem. FOX zamówił 10. sezon "Kości". Od 10 marca (czyli tydzień po finale "Almost Human") serial wraca do poniedziałkowej ramówki.

2. Tea Leoni w "Madame Secretary". Tea Leoni zagra główną rolę - amerykańskiej sekretarz stanu - w pilocie "Madame Secretary" stacji CBS.

3. Lori Petty w "Orange Is the New Black". Lori Petty pojawi się gościnnie w 2. sezonie "Orange Is the New Black". Na razie nie wiemy, kogo zagra.

4. "Mad Men" w orędziu Obamy. W corocznym orędziu State of the Union prezydent Obama powiedział, że zależy mu na tym, aby kobiety zarabiały tyle co mężczyźni. "Czas skończyć z polityką w miejscu pracy, która przypomina tę z 'Mad Men'" - oznajmił prezydent. Twórca serialu Matthew Weiner powiedział, że to dla niego zaszczyt, iż jego serial stał się częścią społecznej dyskusji, i że jak najbardziej popiera prezydenta.

5. Kolejny odcinek "Brooklyn Nine-Nine" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x17 - "Full Boyle".

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "HIMYM". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 9x17 - "Sunrise".