7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"How I Met Your Mother" (Fot. CBS)

"How I Met Your Mother" (Fot. CBS)

"Sherlock" w TVP2. David Schwimmer w nowej komedii. Postacie ze spin-offa "How I Met Your Mother" ujawnione. A oprócz tego "Rake", "Pretty Little Liars", "Chicago PD" oraz... odnaleziony "Program telewizyjny".

1. David Schwimmer w nowej komedii. Znany z "Przyjaciół" David Schwimmer zagra w pilocie komedii "Irreversible", zamówionym przez ABC. Projekt oparty jest na izraelskim formacie "Bilti Hafich", a Schwimmer zagra męską połówkę nieco ekscentrycznej, skupionej na sobie pary.

2. Poznajcie postacie ze spin-offa "HIMYM". Główną bohaterką "How I Met Your Dad" będzie Sally, niepoukładana i nieprzewidywalna dziewczyna, która jest damską wersją Piotrusia Pana. Nie wie, czego szuka w życiu i myśli, żeby rozstać się z obecnym facetem. Sally będzie narratorką, która dokładnie tak jak Ted opowiadać będzie swoim dzieciom wydarzenia z przeszłości. W grupie jej przyjaciół będzie jej brat i jego gejowski mąż, a także szalona imprezowiczka Juliet, która prowadzi bloga o modzie, i Frank, nerd, który podkochuje się w Sally.

3. "Sherlock" w TVP2. 2 marca o godz. 21:10 w TVP2 zadebiutuje "Sherlock". Stacja planuje wyemitować cały serial. Tymczasem producenci "Sherlocka" mówią, że będzie i 4., i 5. sezon - ale jak zwykle trochę poczekamy.

4. Więcej odcinków "Chicago PD". NBC zamówiło dwa dodatkowe odcinki "Chicago PD". To oznacza, że 1. sezon będzie składał się z 15 odcinków.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Pretty Little Liars". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x19 - "Shadow Play".

6. "Rake" z kolejnym spadkiem oglądalności. Widownia nowego serialu FOX-a, "Rake", stopniała do 5,3 mln/1,3. I to mimo że nadal nie było konkurencji w postaci "Chirurgów".

7. "Program telewizyjny" z 6 stycznia wreszcie w internecie. Jak niektórzy z Was być może jeszcze pamiętają, 6 stycznia występowałam w "Programie telewizyjnym" w radiu Tok FM. Podcast z audycją długo nie chciał się pojawić na stronie radia, ale wreszcie jest - znajdziecie go tutaj. Program prowadzi Wojtek Krzyżaniak, a gościem oprócz mnie był Dawid Rydzek. Rozmawialiśmy o tym, co było ciekawego w serialach w zeszłym roku i co będzie nowego w tym roku.

REKLAMA