7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Orange Is the New Black" (Fot. Netflix)

"Orange Is the New Black" (Fot. Netflix)

Laura Prepon w większości 2. sezonu "Orange Is the New Black". Rekordowy Super Bowl. Scott Bacula w spin-offie "NCIS". A oprócz tego "Glee", "The Mindy Project", "Bates Motel".

1. Laura Prepon w większości 2. sezonu "Orange Is the New Black". Plotki okazały się nieprawdziwe, Laura Prepon będzie w 2. sezonie "Orange Is the New Black". Twórczyni serialu, Jenji Kohan, zapewniła w wywiadzie dla "Us Weekly", że co prawda nie będzie jej w całym sezonie, ale w większości odcinków będzie.

2. Rekordowy Super Bowl. 111,5 mln Amerykanów obejrzało tegoroczny finał Super Bowl, co oznacza, że udało się pobić rekord. Z serialu wyemitowanych po meczu lepszą oglądalność miało "New Girl" (25,8 mln/11,1), ale "Brooklyn Nine-Nine" też zgromadził sporą publiczność (14,8 mln/6,7).

3. Baner promujący "Glee". "Glee" wkrótce przeniesie się do Nowego Jorku i zmieni dzień emisji na wtorek. TVLine prezentuje baner, który jest zapowiedzią drugiej części sezonu.

4. Max Greenfield w "The Mindy Project". Max Greenfield pojawi się gościnnie w "The Mindy Project" jako Lee, facet z baru, który może oznaczać kłopoty.

5. Scott Bacula w spin-offie "NCIS". Scott Bacula pojawi się w "NCIS: New Orleans" jako agent Pride, który jest ciepły, silny, pełen pasji i humoru.

6. Jack Davenport w "Sea of Fire". Jack Davenport zagra u boku Jennifer Carpenter w pilocie ABC "Sea of Fire". Ma to być serial trochę w stylu "Twin Peaks", oparty na holenderskim formacie "Vuurzee". Trzy nastolatki pojawiają się w filmie porno, co doprowadza do podziałów w ich rodzinach, zniknięcia, a także morderstwa. Carpenter zagra Leah, agentkę FBI, która bada sprawę, a Davenport - lokalnego szeryfa.

7. Plakat promujący "Bates Motel".