6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"House of Cards" (Fot. Netflix)

"House of Cards" (Fot. Netflix)

"House of Cards" z 3. sezonem. Linda Cardellini w nowym serialu Netfliksa. Judy Davis opuszcza "24: Live Another Day". A oprócz tego "How I Met Your Mother", "Wikingowie" i nowy pilot CBS.

1. "House of Cards" z 3. sezonem. Jeszcze przed premierą 2. sezonu Netflix zamówił 3. sezon "House of Cards", który będzie składał się z 13 odcinków. Premiera w przyszłym roku.

2. Linda Cardellini w nowym serialu Netfliksa. Linda Cardellini zagra u boku Kyle'a Chandlera w psychologicznym thrillerze Netfliksa od twórców "Damages". Serial opowiadać będzie o rodzinie, której sekrety zaczynają wychodzić na jaw, kiedy powraca najstarszy brat, rodzinna czarna owca. Chandler zagra średniego brata, który ma żonę i opiekuje się rodziną. Cardellini wcieli się w Meg, najmłodszą z czwórki rodzeństwa, ciepłą i sympatyczną adwokat, która oczywiście też skrywa tajemnice.

3. Judy Davis opuszcza "24: Live Another Day". Judy Davis jednak nie zagra terrorystki w "24: Live Another Day". Do Wielkiej Brytanii nie pozwalają jej przyjechać sprawy rodzinne.

4. Kto miał być Robin w "HIMYM"? Twórcy serialu zdradzili, że początkowo rolę Robin miała grać Jennifer Love Hewitt. Kiedy ją odrzuciła, zdecydowano się na mało wtedy znaną Cobie Smulders.

5. CBS szykuje dramat o geekach. CBS zamówił pilot serialu dramatycznego "Scorpion", którego bohaterami będą ekscentryczni geniusze, tworzący międzynarodową sieć, walczącą z zagrożeniami współczesnego świata. Twórcą serialu jest Nick Santora ("Prison Break").

6. Nowe plakaty "Wikingów". Tutaj znajdziecie plakaty z bohaterami "Wikingów". Serial wraca 27 lutego.