10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Michael J. Fox Show" skasowany. B.J. Novak w "Community". Komedie FOX-a ze spadkami oglądalności. A oprócz tego "Psych", "Skandal", "Sherlock", "Detektyw".

1. "The Michael J. Fox Show" skasowany. NBC skasowało "The Michael J. Fox Show" i usunęło go z ramówki. Nakręcono już zamówione 22 odcinki, ale nie wiadomo, co NBC zamierza zrobić z siedmioma, które nie zostały wyemitowane. Wiadomo za to, że w miejsce sitcomu emitowane będzie "Hollywood Game Night".

2. Znamy datę kolejnego rozdania Złotych Globów. 11 stycznia 2015 roku po raz trzeci zobaczymy Amy Poehler i Tinę Fey jako gospodynie gali rozdania Złotych Globów.

3. B.J. Novak w "Community". B.J. Novak pojawi się gościnnie w finale 5. sezonu "Community". Zagra postać, która została opisana jako "gwiazda seksownego nowego serialu".

4. Komedie FOX-a ze spadkami oglądalności. Super Bowl nie pomógł "Brooklyn Nine-Nine" ani "New Girl" - oba seriale zaliczyły we wtorek spadki.

5. Obsada "Revenge" na nowych zdjęciach. Tutaj znajdziecie serię nowych zdjęć promujących 3. sezon "Revenge".

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Detektywa". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 1x04 - "Who Goes There".

7. Scena z gejowskiego klubu wycięta z "Sherlocka". W 3. sezonie "Sherlocka" miała pojawić się scena, w której Holmes i Watson wylądowali w gejowskim klubie, pełnym roznegliżowanych facetów. Ale ją wycięto.

8. Znamy datę finału "Psych". USA Network oficjalnie ogłosiło, że "Psych" zakończy się 26 marca. Tutaj znajdziecie kilka zdjęć z odcinka w stylu lat 60.

9. "Hannibal" w Polsce wróci niedługo po USA. Już 8 marca będziecie mogli oglądać 2. sezon "Hannibala" za pośrednictwem serwisu AXN NOW w telewizji internetowej IPLA, Kinoplex, TVN Player i VOD.PL. Do telewizji AXN serial wraca 2 kwietnia.

10. Dylan Minnette i Madeline Carroll w "Skandalu". Dylan Minnette i Madeline Carroll pojawią się w "Skandalu" jako dzieci prezydenta. Pojawił się też nowy plakat promujący powrót "Skandalu". Serial wraca 27 lutego.

REKLAMA