6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Ben McKenzie w "Southland" (Fot. TNT)

Ben McKenzie w "Southland" (Fot. TNT)

Ben McKenzie z główną rolą w "Gotham". Rita Moreno w pilocie Amy Poehler. AMC zamawia "Preachera". A oprócz tego "Gra o tron", "Reign", "The Blacklist".

1. Ben McKenzie w "Gotham". Znany z "Southland" Ben McKenzie zagra młodego komisarza Jamesa Gordona w serialu "Gotham" telewizji FOX. Produkcja będzie opowiadać o mieście Gotham w czasach, kiedy jeszcze nikt nie słyszał o Batmanie.

2. Rita Moreno w pilocie Amy Poehler. Rita Moreno zagra jedną z głównych ról (obok Natashy Lyonne) w komedii "Old Soul", zamówionej przez NBC. To historia młodej kobiety, która próbuje się odnaleźć, pracując z osobami starszymi. Współtwórczynią serialu jest Amy Poehler.

3. AMC zamawia "Preachera". AMC zrobi serial na podstawie "Preachera", kontrowersyjnej powieści graficznej. Bohaterem jest Jesse Custer, małomiasteczkowy kaznodzieja z Teksasu, który został opętany przez Genesis, istotę powstałą ze współżycia anioła i demona. Wraz z dziewczyną o imieniu Tulip i irlandzkim wampirem pijakiem rusza na misję. Producentami wykonawczymi serialu są Seth Rogen i Evan Goldberg. Ich projektem wcześniej było zainteresowane HBO, ale ostatecznie zrezygnowało.

4. Kolejny odcinek "The Blacklist" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x14 - "Madeline Pratt".

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Reign". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 1x12 - "Royal Blood".

6. Teaser 4. sezonu "Gry o tron". HBO zaprezentowało na Instagramie nowy teaser "Gry o tron".