Hity tygodnia: "Banshee", "Episodes", "Castle", "Girls", "House of Lies", "Archer"

1 2 3 4 5 6

"Episodes" (3x04 - "Episode Four")

"Episodes" (Fot. Showtime)

"Episodes" (Fot. Showtime)


Nikodem Pankowiak: Matt właśnie przekonał się, że bycie gwiazdą nie jest dane na zawsze - z czasem może pojawić się jakiś Zac Efron, który będzie pierwszy na liście gości Jaya Leno. Obserwowanie, jak ciężko przychodzi mu pogodzenie się z tak błahą z pozoru sprawą, jest naprawdę zabawne. Do tego Sean cieszący się jak dziecko, że może poznać Leno osobiście i Morgan podkradająca kosze z prezentami.

Poza tym do gry wrócił Merc i po raz kolejny możemy zadać sobie pytanie, jak taki facet mógł prowadzić kiedykolwiek telewizję. Choć jego zastępca wydaje się jeszcze bardziej pokręcony. Wydaje mi się, że aż za bardzo, ten serial nie potrzebuje takich odchyłów. W tle mamy jeszcze katastrofę w Peru, która jest tylko pretekstem, by pokazać nam, jak głupi i płytcy ludzie pracują w Hollywood.

Marta Wawrzyn: Ach, no i jeszcze ta końcówka! Biedna, biedna Carol - znów czeka ją powtórka z rozrywki. I mogę się założyć, że nowy szef potraktuje ją jeszcze gorzej (dużo gorzej!) niż Merc, który przy nim wydaje się co najwyżej nieszkodliwym idiotą. Nie mogę się doczekać.

1 2 3 4 5 6