8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Mob City" (Fot. TNT)

"Mob City" (Fot. TNT)

"Mob City" skasowane. "The Walking Dead" z lepszą oglądalnością niż igrzyska olimpijskie. Cynthia Nixon na zdjęciach z "Hannibala". A oprócz tego "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.", "Castle" i najbardziej klimatyczne kryminały.

1. "Mob City" skasowane. TNT skasowało "Mob City" Franka Darabonta po pierwszym sezonie. Stacja twierdzi, że to od początku miał być serial limitowany, z opcją przedłużenia na drugi sezon.

2. "The Walking Dead" wygrywa z igrzyskami. 15,8 mln widzów, przy wysokim współczynniku 8,2, zobaczyło nowy odcinek 4. sezonu "The Walking Dead". Oznacza to, że serial miał lepszą oglądalność niż igrzyska olimpijskie.

3. Roseanne w "The Millers". Roseanne Barr pojawi się w "The Millers" w roli matki Douga (Andy Richter), kolegi z pracy Nathana (Will Arnett).

4. Cynthia Nixon w "Hannibalu". Tutaj możecie zobaczyć Cynthię Nixon na zdjęciach promujących "Hannibala".

5. Melissa George urodziła syna. Jak pisze TV Guide, dziecko nie ma na imię Peter, tylko Raphaël.

6. Jaime Alexander w "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.". Lady Sif z "Thora" pojawi się w "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." w odcinku z 11 marca, zdjęcie znajdziecie tutaj.

7. Kolejny odcinek "Castle" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 6x16 - "Room 147".

8. Najbardziej klimatyczne seriale kryminalne. W naTemat znajdziecie mój krótki przegląd najbardziej klimatycznych seriali kryminalnych ostatnich lat.

REKLAMA