10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

"Rick and Morty" z 2. sezonem. "The Big Bang Theory" od jesieni z nowym dniem emisji. David Fincher zrobi amerykańską "Utopię". A oprócz tego "Shameless", "Glee", "How I Met Your Mother", "House of Cards".

1. "Rick and Morty" z 2. sezonem. Adult Swim zamówiło 2. sezon serialu animowanego Dana Harmona "Rick and Morty".

2. "The Big Bang Theory" z nowym dniem emisji. CBS zamierza przenieść "The Big Bang Theory" na inny dzień w przyszłym sezonie. Wszystko przez to, że na czwartki zaplanowano mecze futbolowe.

3. David Fincher zrobi amerykańską "Utopię". HBO zamówiło amerykański remake "Utopii", serial zrobią Gillian Flynn i David Fincher.

4. Kolejny odcinek "How I Met Your Mother" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 9x18 - "Rally".

5. Kolejne zdjęcia z powrotu "Glee". Tutaj znajdziecie kolejne zdjęcia z odcinka 5x09 - "Frenemies".

6. Jeszcze więcej zdjęć z nowego odcinka "The Originals". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x14 - "Long Way Back from Hell".

7. Jeffrey Dean Morgan w "Shameless". Jeffrey Dean Morgan pojawi się w finale 4. sezonu "Shameless" w roli menedżera w knajpie, w której... Więcej spoilerów pod linkiem, ale uwaga - są to dość duże spoilery.

8. Program Johna Olivera w HBO. 27 kwietnia wystartuje w HBO "Last Week Tonight with John Oliver".

9. 2. sezon "House of Cards" za tydzień w Polsce. 21 lutego 2. sezon "House of Cards" pojawi się w serwisie VoD SERIALE+, należącym do nc+. Tymczasem na Netfliksie nowe odcinki pojawią się już jutro.

10. Co przypomina plakat "50 twarzy Greya"? January Jones wrzuciła na Instagram zdjęcie plakatu "50 twarzy Greya", sugerując, że wygląda on bardzo podobnie do plakatu "Mad Men" z 2010 roku. I faktycznie - jakby podobny.