9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Originals" (Fot. CW)

"The Originals" (Fot. CW)

CW zamawia kolejne sezony swoich seriali - w tym "The Originals" i "Reign". "Drop Dead Diva" skończy się po 6. sezonie. Prezydent Obama ogląda "True Detective". A oprócz tego "House of Cards", "The Good Wife", "Saturday Night Live".

1. CW zamawia kolejne sezony swoich seriali. Stacja CW już teraz zamówiła nowe sezony "The Originals" i "Reign", a także "Pamiętników wampirów", "Arrow" i "Supernatural". Nie ma na razie decyzji co do pozostałych produkcji.

2. "Drop Dead Diva" skończy się po 6. sezonie. To już pewne: 6. sezon serialu "Drop Dead Diva" będzie ostatni. Będzie liczył 13 odcinków, data premiery to 23 marca.

3. Obama teraz ogląda "Detektywa". Prezydent Obama znany jest z tego, że ogląda wszystko co najlepsze. Na ten weekend planuje mały maraton "True Detective". A co z "House of Cards"?

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Episodes". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x07.

5. "The Paradise" skasowany. BBC One po dwóch sezonach skasowało "The Paradise".

6. Jim Parsons poprowadzi "Saturday Night Live". Jim Parsons poprowadzi "SNL" 1 marca. Gościem muzycznym będzie Beck.

7. John Leguizamo w "The Good Wife". John Leguizamo pojawi się w "The Good Wife" w roli nowego prokuratora stanowego. Serial wraca 9 marca, aktor pojawi się w jednym odcinku.

8. Najlepsze teksty Franka Underwooda. A już dziś po południu - recenzja premiery 2. sezonu "House of Cards". Zapraszamy!

9. I jeszcze jedno wideo dla fanów "House of Cards". A dokładniej - dla tych, którzy nie do końca pamiętają, co się wydarzyło w 1. sezonie.