8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"House of Cards" bije rekordy oglądalności. "Ravenswood" skasowane. Daty premier "Unforgettable" i "Bad Teacher". A oprócz tego "Lost Girl", "The Big Bang Theory", "Parks and Recreation".

1. "Ravenswood" skasowane. ABC Family skasowało po 10 odcinkach "Ravenswood", spin-off "Pretty Little Liars".

2. "House of Cards" bije rekordy oglądalności. Netflix nie ujawnia takich danych, więc Variety zwróciło się do jednego operatorów internetu. Okazało się, że aż 15% użytkowników Netfliksa włączyło 1. odcinek nowego sezonu "House of Cards" w ciągu pierwszych ośmiu godzin od premiery (i większość z nich od razu oglądała też kolejne). Rok temu było to tylko 2%.

3. Alyson Hannigan w nowej komedii CBS. Alyson Hannigan dostała rolę w pilocie "More Time With Family", którego producentami są Matt Damon i Ben Affleck. Głównego bohatera, faceta w średnim wieku, którego sytuacja w pracy się zmienia i w związku z tym zaczyna spędzać więcej czasu z rodziną, zagra Tom Papa. Hannigan wcieli się w jego żonę.

4. Daty premier "Unforgettable" i "Bad Teacher". CBS podał, że 24 kwietnia wystartuje nowa komedia "Bad Teacher". Tymczasem już 4 kwietnia wróci z 3. sezonem "Unforgettable".

5. Zdjęcia z nowego odcinka "The Big Bang Theory". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 7x16 - "The Table Polarization".

6. Kolejny odcinek "Lost Girl" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x13 - "Dark Horse".

7. I jeszcze zdjęcia z "Parks and Recreation". Tutaj zobaczycie galerię zdjęć z odcinka 6x14 - "Anniversaries".

8. Genevieve Angelson w "Backstromie". Znana z "House of Lies" Genevieve Angelson zastąpi Mamie Gummer w serialu kryminalnym "Backstrom". Zagra detektyw, która jest zastępczynią tytułowego Backstroma.

REKLAMA