5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Zdjęcia do 3. sezonu "House of Cards" opóźnione. Niezły start "About a Boy". Becki Newton w pilocie komedii FOX-a. A oprócz tego "Demony da Vinci", "The Americans".

1. Zdjęcia do 3. sezonu "House of Cards" opóźnione. Produkcja 3. sezonu "House of Cards" miała zacząć się w najbliższych tygodniach, ale tak się nie stanie. Wszystko dlatego, że stan Maryland obraduje nad ulgami podatkowymi. Twórcy kręconego w Waszyngtonie serialu już zyskali w ten sposób 26 mln dol., teraz liczą na kolejne ulgi. Decyzja zostanie jednak podjęta dopiero w maju, co oznacza, że aktorzy wrócą na plan prawdopodobnie w czerwcu.

2. Niezły start "About a Boy". NBC wyemitowało podczas igrzysk pierwszy odcinek "About a Boy" - i miał on oglądalność na poziomie 8,3 mln/2,2.

3. Becki Newton w pilocie komedii FOX-a. Becki Newton dostała jedną z głównych ról w komedii "Weird Loners". Serial opowiadać będzie o czterech osobach, które nie radzą sobie ze związkami. Akcja będzie umiejscowiona w Queens, w serialu pojawi się też m.in. Zachary Knighton.

4. Nowe zdjęcia promujące "Demony da Vinci". Tutaj możecie obejrzeć mnóstwo nowych zdjęć promujących 2. sezon "Demonów da Vinci".

5. Plakat na 2. sezon "The Americans". Serial wraca 26 lutego.

REKLAMA