8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Detektyw" (Fot. HBO)

"Detektyw" (Fot. HBO)

Rekordowa oglądalność "True Detective", wzrost oglądalności "Looking". "Being Human" zakończy się po 4. sezonie. Lena Dunham poprowadzi "Saturday Night Live". A oprócz tego "Doktor Who", "Gra o tron", "How I Met Your Dad".

1. Rekordowa oglądalność "True Detective". 2,6 mln widzów obejrzało najnowszy odcinek "Detektywa" podczas pierwszej emisji. Oglądalność w telewizji razem z powtórkami wyniosła 3,6 mln, a oglądalność na wszystkich platformach dystrybucji - aż 10,9 mln. Przy okazji znacznie wzrosła widownia "Looking" - do 519 tys.

2. Cary Fukunaga nie wróci jako reżyser "True Detective". Cary Fukunaga, który wyreżyserował wszystkie odcinki 1. serii "TD", nie wróci w 2. sezonie jako reżyser. Ale wciąż będzie jednym z producentów wykonawczych.

3. "Being Human" zakończy się po 4. sezonie. Stacja SyFy zdecydowała, że amerykańskie "Being Human" zakończy się po 4. sezonie. To oznacza, że już 7 kwietnia widzowie zobaczą finał serialu.

4. Samuel Anderson w 8. sezonie "Doktora Who". Samuel Anderson ("Gavin and Stacey") pojawi się w "Doktorze Who" jako Danny, nauczyciel ze szkoły, w której pracuje Clara. Ponieważ ogłoszono, że zagra w większości odcinków, pojawiły się przypuszczenia, że może on być też nowym towarzyszem Doktora.

5. Obsada "Glee" świętuje 100. odcinek. Tutaj znajdziecie zdjęcia z imprezy.

6. Drew Tarver w pilocie "How I Met Your Dad". Drew Tarver zagra w pilocie spin-offa "HIMYM" Todda, przyjaciela głównej bohaterki, Sally, i jednocześnie męża jej brata.

7. Lena Dunham poprowadzi "Saturday Night Live". Lena Dunham poproadzi "SNL" 8 marca. Gościem muzycznym będzie The National.

8. Plakaty na 4. sezon "Gry o tron". Całą serię znajdziecie w TVLine.