8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Lost Girl" z 5. sezonem. Michelle Obama w "Parks and Recreation". Słaby start "Mixology". A oprócz tego "Gra o tron", "Dolina Krzemowa", "The Americans", "Suits".

1. "Lost Girl" z 5. sezonem. Kanadyjska stacja Showcase zamówiła 5. sezon "Lost Girl", który będzie składał się z 13 odcinków. Premiera przewidziana jest na jesień 2014.

2. Michelle Obama w "Parks and Recreation". W tegorocznym finale "Parks & Rec" pojawi się amerykańska pierwsza dama, Michelle Obama. Godzinny finał 6. sezonu zaplanowano na 24 kwietnia.

3. Plakat na 4. sezon "Gry o tron". Valar morghulis!

4. Słaby start "Mixology". 5,22 mln/1,8 - z tak fatalną oglądalnością wystartowało w ABC "Mixology". Spory wzrost widowni odnotowało "Chicago PD" (8,03 mln/2,2).

5. Premiera "The Normal Heart" w maju. 25 maja amerykańskie HBO pokaże "The Normal Heart", film Ryana Murphy'ego o tym, jak w latach 80. zaczęło rozprzestrzeniać się AIDS.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Americans". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 2x02 - "Cardinal".

7. Kolejny odcinek "Suits" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x12 - "Yesterday's Gone".

8. Plakat "Doliny Krzemowej". A na nim bohaterowie serialu kpią ze słynnej pozy Steve'a Jobsa. "Dolina Krzemowa" w USA startuje 6 kwietnia, a w Polsce 28 kwietnia. W polskim HBO GO serial będzie można oglądać już od 7 kwietnia.

REKLAMA