7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"True Blood" (Fot. HBO)

"True Blood" (Fot. HBO)

Riley Smith w "True Blood". Koniec zdjęć do "How I Met Your Mother". "Single Ladies" skasowane. A oprócz tego "Better Call Saul", "The Good Wife", "Pamiętniki wampirów", "Turn".

1. Riley Smith w "True Blood". Znany z "90210" Riley Smith pojawi się w 7. sezonie "True Blood" w roli Keitha, seksownego, romantycznego, rockandrollowego wampira. Jeśli jesteście ciekawi, której z serialowych pań się spodoba, zajrzyjcie pod link.

2. "Single Ladies" skasowane. VH1 skasowało po trzech sezonach "Single Ladies". Finał zostanie wyemitowany 24 marca.

3. Aaron Paul w "Better Call Saul"? Aaron Paul prowadzi ponoć poważne rozmowy z Vince'em Gilliganem na temat występów w "Better Call Saul", spin-offie "Breaking Bad". Aktor powiedział, że chętnie wystąpi, jeśli tylko znajdzie się miejsce dla Jessego w serialu.

4. Koniec zdjęć do "How I Met Your Mother". Kilka godzin temu zakończono pracę na planie "HIMYM", poniżej tweet Josha Radnora.

5. Kolejny odcinek "The Good Wife" na zdjęciach. Tutaj możecie zobaczyć zdjęcia z odcinka 5x13 - "Parallel Construction, Bitches".

6. Zdjęcia z nowego odcinka "Pamiętników wampirów". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 5x16 - "While You Were Sleeping".

7. Plakat promujący "Turn". Serial o amerykańskiej wojnie o niepodległość startuje w AMC 6 kwietnia.