7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Matthew McConaughey nie wróci w 2. sezonie "Detektywa". Tytuły czterech nowych odcinków "Gry o tron". Piosenki z kolejnego odcinka "Glee". A oprócz tego "The Good Wife", "Rake", "Continuum".

1. Matthew McConaughey nie wróci w 2. sezonie "Detektywa". Niby wiedzieliśmy to od początku, ale teraz Matthew McConaughey oficjalnie potwierdził: jego rola w "Detektywie" kończy się na 1. sezonie, w 2. sezonie już nie wróci.

2. Tytuły czterech nowych odcinków "Gry o tron". HBO podało tytuły czterech pierwszych odcinków 4. sezonu "Gry o tron". Są to kolejno: "Two Swords", "The Lion and the Rose", "Breaker of Chains", "Oathkeeper". Pod linkiem znajdziecie próby rozszyfrowania tych tytułów. Uwaga na spoilery.

3. Piosenki z kolejnego odcinka "Glee". Tutaj posłuchacie utworów z odcinka 5x10. Poniżej "Gloria", śpiewają Rachel, Santana i Starchild.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Justified". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 5x08 - "Whistle Past the Graveyard".

5. Nowy odcinek "The Good Wife" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 5x14 - "A Few Words".

6. "Rake" przesunięty na piątek. Od 14 marca amerykański "Rake" będzie emitowany w piątki o godz. 20:00, przed "Enlisted".

7. Plakat na 3. sezon "Continuum".