6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Pierwsze informacje o 2. sezonie "Detektywa". Louis C.K. znów gospodarzem "Saturday Night Live". A oprócz tego "The Strain", "Resurrection", "How I Met Your Mother".

1. Pierwsze informacje o 2. sezonie "Detektywa". Nic Pizzolatto na łamach BuzzFeeda powiedział, że już pisze scenariusz 2. sezonu "Detektywa". Tym razem reżyserów będzie kilku, bo nie da się wszystkich sezonów robić tak jak pierwszego. Zajmuje to po prostu więcej czasu, niż ekipa dostanie od HBO. 2. sezon będzie dział się w innym miejscu, nie zobaczymy już zielonej Luizjany, zobaczymy zupełnie inne barwy. Co z bohaterami? Pizzolatto napisał niedawno na Twitterze, że znów będzie para detektywów, w tym kobieta. Potem usunął tweeta. Czemu? Bo, jak mówi, może jeszcze zmienić zdanie i nie chce być zakładnikiem własnych obietnic. Nie chce też, aby na jego pracę wpływali krytycy, którym nie podoba się, jak w serialu przedstawiane są kobiety.

Tymczasem w EW znajdziecie rozmowę z twórcą "Detektywa" o 1. sezonie. Mówi w niej m.in. o tym, co było dla niego inspiracją. Ilość odniesień do rozmaitych dzieł literatury i popkultury jest w "Detektywie" tak duża, że większość z nas prawdopodobnie nie wyłapie ich nigdy. Jest tam wszystko, nawet Nietzsche.

2. "The Strain" na zdjęciach promocyjnych. W Yahoo! znajdziecie nowe zdjęcia z serialu Guillermo del Toro.

3. Louis C.K. wróci jako gospodarz "Saturday Night Live". Już 29 marca Louis C.K. będzie znów prowadził "SNL". Poprzednio widzieliśmy go w tym programie w listopadzie 2012 roku.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "How I Met Your Mother". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 9x21 - "Gary Blauman".

5. Kolejny odcinek "Suits" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 3x13 - "Moot Point".

6. Zdjęcia obsady "Resurrection". Całą galerię zobaczycie tutaj.

REKLAMA