8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"True Detective" (Fot. HBO)

"True Detective" (Fot. HBO)

Pojawiła się plotka, że w 2. sezonie "Detektywa" zobaczymy Brada Pitta. Ekipa "Lost" znów razem na panelu PaleyFest. Tatiana Maslany przedstawia nowego klona z "Orphan Black". A oprócz tego "Hannibal", "Reign", "Odd Couple", "Constantine".

1. Brad Pitt w 2. sezonie "Detektywa"? Pojawiły się pierwsze plotki na temat obsady 2. sezonu "Detektywa". Według serwisu Hollywood Life zainteresowany ma być sam Brad Pitt, który ma już związki z HBO jako jeden z producentów "The Normal Heart" Ryana Murphy'ego. Nic Pizzolatto wcześniej zdradził w wywiadzie, że w 2. sezonie prawdopodobnie zobaczymy twardą kobietę, złego faceta i tajemniczą historię związaną z okultyzmem. Nie powiedział, jakie będzie miejsce akcji, powiedział za to, że historia będzie mieć związek z przemysłem transportowym.

2. Ekipa "Lost" znów razem. Co prawda w niepełnym składzie, ale jednak ekipa "Lost" pojawiła się na PaleyFest. Panel zorganizowano z okazji 10-lecia serialu. Producenci tłumaczyli się z kontrowersyjnych decyzji o zabijaniu kolejnych bohaterów i opowiadali, że wtedy łatwiej było takie rzeczy utrzymać w tajemnicy i zaskoczyć widza. Dziś spoilerów jest więcej niż jeszcze kilka lat temu. Zdjęcia z panelu znajdziecie tutaj.

3. Wendell Pierce w "Odd Couple". Znany z "Treme", a ostatnio też z "The Michael J. Fox Show" Wendell Pierce zagra "neurotycznego gliniarza" w nowej wersji komedii "Odd Couple" z Matthew Perrym.

4. Oto nowy klon z "Orphan Black". EW przedstawia nowego klona, nauczycielkę Jennifer Fitzsimmons. Pod linkiem znajdziecie wideo, w którym Jennifer opowiada o sobie.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Hannibala". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x05 - "Mukozuke".

6. Odette Annable w "Astronaut Wives Club". Odette Annable dołączyła do obsady serialu ABC, planowanego na lato - "Astronaut Wives Club". Bohaterkami będą żony astronautów z lat 60., Annable zagra najmłodszą z nich.

7. Kolejny odcinek "Reign" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 1x16 - "Monsters".

8. Matt Ryan jako John Constantine. NBC robi pilota serialu, którego bohaterem jest komiksowy Constantine. Główną rolę gra Matt Ryan, który na oficjalnym zdjęciu promującym serial prezentuje się tak.

REKLAMA