7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Sally Hawkins i Catherine Keener w pilocie Charliego Kaufmana. Maggie Q w pilocie Kevina Williamsona. Zdjęcia z kolejnego animowanego odcinka "Community". A oprócz tego "Shameless", "Suits", "The Walking Dead", "Rosemary's Baby".

1. Sally Hawkins i Catherine Keener w pilocie Charliego Kaufmana. Sally Hawkins i Catherine Keener dostały role w komedii Charliego Kaufmana ("Zakochany bez pamięci"). W obsadzie są też John Hawkes i Michael Cera. Hawkes wcieli się w byłego gospodarza telewizyjnego programu naukowego dla dzieci "How and Why", który potrafi wyjaśnić, jak działa reaktor atomowy, ale nie ma pojęcia o życiu. Na razie nie podano, kogo zagrają Sally Hawkins i Catherine Keener.

2. "G.I. Jeff", czyli kolejny animowany odcinek "Community". 3 kwietnia NBC pokaże odcinek "G.I. Jeff", który będzie parodią animowanego serialu z lat 80. "G.I. Joe". Więcej zdjęć tutaj.

3. Maggie Q w pilocie Kevina Williamsona. Maggie Q dostała jedną z głównych ról w pilocie psychologicznego thrillera o policjantach, którego autorem jest Kevin Williamson. Główną rolę męską zagra Dylan McDermott.

4. Kolejny odcinek "Shameless" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 4x11 - "Emily".

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Suits". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x15 - "Know When to Fold Em".

6. Plakat promujący finał sezonu "The Walking Dead". Spoilery w TVLine.

7. Plakat promujący miniserial "Rosemary's Baby".

REKLAMA