9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wikingowie" z 3. sezonem. Daniel Sharman odchodzi z "Teen Wolfa". "Shameless" chce dostać Emmy jako komedia, "True Detective" jako dramat. A oprócz tego "Chirurdzy", "Gra o tron", "Hannibal", "24: Live Another Day".

1. "Wikingowie" z 3. sezonem. Stacja History zamówiła 3. sezon "Wikingów", który będzie liczył 10 odcinków.

2. Tessa Ferrer i Gaius Charles opuszczają "Chirurgów". Tessa Ferrer i Gaius Charles odejdą po 10. sezonie "Chirurgów". Nie wiadomo, jaki koniec przygotowała dla nich Shonda Rhimes.

3. Daniel Sharman odchodzi z "Teen Wolfa". Daniel Sharman nie wróci w 4. sezonie "Teen Wolfa" (który startuje 23 czerwca). Jego postać nie zostanie zabita, więc jest szansa na powrót w kolejnych sezonach.

4. "Shameless" chce dostać Emmy jako komedia, "True Detective" jako dramat. "Shameless" zawsze starało się o Emmy w kategoriach dramatycznych, w tym roku spróbuje szczęścia w kategoriach komediowych (dokładnie tak samo, jak "Orange Is the New Black"). Tymczasem "True Detective" nie pójdzie tą drogą co "American Horror Story" - to znaczy nie zamierza udawać miniserialu - i będzie walczyć w kategoriach dramatycznych. Pytanie, czy ma jakiekolwiek szanse na wygraną z finałowym sezonem "Breaking Bad".

5. Żelazny Tron w Polsce. Jeśli chcecie usiąść na chwilę na Żelaznym Tronie, będziecie mieli szansę. Tron będzie dostępny w Złotych Tarasach w Warszawie od 28 marca do 30 marca. Wstęp wolny - każdy będzie mógł usiąść na tronie i zrobić sobie zdjęcie.

6. Krysta Rodriguez opuszcza "How I Met Your Dad". Krysta Rodriguez miała grać w pilocie "How I Met Your Dad" przyjaciółkę głównej bohaterki, ale ostatecznie twórcy serialu doszli do wniosku na kilka dni przed rozpoczęciem zdjęć, że jednak nie pasuje do tej roli.

7. Kolejny odcinek "Chirurgów" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 10x19 - "I'm Winning".

8. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Hannibala". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 2x06 - "Futamono".

9. Plakat promujący "24: Live Another Day".

REKLAMA